Перемовини про сплату Україною використаного у січні газу призначено на 6 лютого

3 лютого 2012 в 10:10
Глава «Нафтогазу» Євген Бакулін має намір у понеділок, 6 лютого, обговорити з керівництвом «Газпрому» у Москві ситуацію з оплатою фактично імпортованого у січні 2012 року російського газу.
bakulin_evgeniy_625x415.jpg
investgazeta.net

У понеділок, 6 лютого, голова правління НАК «Нафтогаз України» Євгеній Бакулін має намір обговорити з керівництвом «Газпрому» ситуацію з оплатою фактично імпортованого у січні 2012 року «Нафтогазом України» російського газу. За інформацією джерел ZN.UA у Міненерговуглепромі, перемовини пройдуть у Москві.

Як повідомляло ZN.UA, за даними НАК «Нафтогаз України» споживання імпортного трубопровідного російського газу українськими покупцями у січні склало 2,5 млрд кубометрів, з яких на «Нафтогаз України» припало 1,85 млрд кубометрів, на Ostchem Holding - 0,67 млрд кубометрів.

«Нафтогаз України» має намір імпортувати в лютому не використані, але законтрактовані в січні 0,8 млрд кубометрів газу. Попередня заявка «Нафтогазу» на імпорт російського газу в лютому становила 3,069 млрд кубометрів.

Згідно з умовами контракту купівлі-продажу газу між «Газпромом» і «Нафтогазом України» від 19 січня 2009 року, оплата імпортованого газу проводиться українською стороною за фактичними даними відбору газу за попередній місяць у першу декаду наступного місяця.

Сподіваємося, що перемовини відбудуться і будуть конструктивними. !zn

Читайте також:

Третій не зайвий: ЄС хоче брати участь в газових перемовинах між Києвом і Москвою

Споти як вихід з газпромівського капкана?

Азаров: «Україна буде постійно зменшувати споживання імпортного газу»

 

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...