Топ Новини

Перед виборами влада посилює ручний контроль над цінами

21 січня 2012 в 07:59
Перед виборами влада має намір ще більш жорстко контролювати ціни на продукти харчування.
eda_produkti_product_vesi_chelovek_rynok__runok_18.jpg
Андрей Товстыженко, ZN.UA

Створення Державної інспекції з контролю над цінами підвищить оперативність у ручному втручанні в ринок продовольства, таку думку в бесіді з журналістами висловив голова ради підприємців при Кабміні Леонід Козаченко, коментуючи створення Держінспекції.

«Це посилить оперативність у ручному втручанні у ринок продовольства», - вважає експерт. На його думку, таким чином влада напередодні виборів страхує себе, тобто «створює такі інструменти, які можуть оперативно вплинути і не допустити подорожчання (продуктів харчування — ред.) за місяць до виборів».

За словами Л.Козаченка, наслідки такого втручання завжди негативні, оскільки призводять до великих втрат сільськогосподарських підприємств, «і ми вчергове стаємо свідками того, що аграрна галузь є соціальним донором і не має адекватної компенсації за це».

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович утворив Державну інспекцію з контролю над цінами.

В.Янукович поклав на Держінспекцію функції з реалізації державної політики з контролю над цінами. Також Президент призначив головою Державної інспекції України з контролю над цінами Олександра Кисельова, а першим заступником голови Держінспекції з контролю над цінами призначено Миколу Поєдника.


Читайте також:

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...