Топ Новини

Перед виборами Азаров змусив фармацевтів знизити ціни на ліки

6 червня 2012 в 14:16
Підписуючи Меморандум з фармацевтами, прем'єр Азаров заявив, що домовленість з Кабміном про зниження вартості ліків на 20% протягом трьох місяців, як раз до проведення в Україні виборів до Ради - це бажання самих виробників.
azarov_192.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Кабінет міністрів України (КМУ) і виробники ліків підписали Меморандум взаєморозуміння в Києві в середу, 6 червня. Меморандум, серед іншого, передбачає зниження цін на ліки на 20% до кінця літа.

"Документ, запропонований до підписання, перш за все, добровільний. Це ваше бажання - обмежити вартість ліків і дати приклад усім іншим - дотримуватися нашої угоди. З нашого боку ми теж беремо на себе зобов'язання і будемо їх виконувати", - заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров, який від імені уряду підписав документ.

Згідно з текстом Меморандуму взаєморозуміння між урядом та суб'єктами господарювання, які здійснюють виробництво ліків, оптову та роздрібну торгівлю лікарськими засобами, передбачається, що суб'єкти господарювання, що підписали його, беруть на себе зобов'язання гарантувати малозабезпеченим та соціально-незахищеним громадянам вільний доступ до високоякісних препаратів вітчизняного виробництва за економічно виправданою ціною у всіх аптеках та лікувальних закладах, а також передбачає протягом 3 місяців з дня підписання меморандуму поетапне зменшення ціни на лікарські засоби на 20%, які включені в обов'язковий асортимент соціально орієнтованих ліків вітчизняного виробництва і виробів медичного призначення для аптек.

Зі свого боку, уряд взяв на себе зобов'язання залучати представників громадських організацій фармацевтичного сектора економіки до підготовки і виконання рішень Кабінету міністрів з питань регулювання фармацевтичного ринку, державної підтримки вітчизняного виробника щодо декларування оптово-відпускних цін на ліки, а також під час державних закупівель та допуску на фармацевтичний ринок лікарських засобів.

Читайте також:

Таблетки в гаманці


Відшкодовувати вартість ліків будуть тільки важкохворим українцям


Ціни на ліки будуть підвищувати не частіше двох разів на рік

Через цілу низку посередників ціни на ліки в Україні зростають у 10 разів

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...