Топ Новини

Парламент Чехії схвалив збільшення пенсійного віку до 73 років

24 червня 2011 в 07:14
Нижня палата парламенту Чехії схвалила "малу пенсійну реформу", згідно з якою у країні має відбутися поступове збільшення і об'єднання віку виходу на пенсію чоловіків і жінок.
pensia_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

У результаті задуманої реформи у країні має відбутися поступове збільшення і об'єднання віку виходу на пенсію чоловіків і жінок.

Згідно із запропонованими правилами, ті, кому сьогодні 40 років, підуть на пенсію у 66 років, а всі, хто народився після 1977 року, - у 67 років.

Діти, яким сьогодні по десять років, на пенсію зможуть розраховувати лише після досягнення 71 року, новонароджені 2012 року на заслужений відпочинок вирушать у 2085, коли їм виповниться 73 роки.

"Необхідно підкреслити, що 70-річної межі виходу на пенсію ми досягнемо лише через 55 років. Порівняйте, яка різниця у здібностях та стані здоров'я у людей, що жили 55 років тому, і живуть сьогодні. Я припускаю, що подібним чином буде розвиватися здатність працювати і стан здоров'я громадян у наступних десятиліттях", - повідомив міністр праці та соціальних справ Чехії Яромир Драбек.

Тепер реалізація плану збільшення пенсійного віку у Чехії залежить тільки від підпису президента.

Нагадаємо, Верховна Рада (ВР) України 16 червня у першому читанні прийняла законопроект № 7455 "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи", який передбачає підвищення пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років.

За матеріалами: Radio Praha
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...