Топ Новини

Падіння економіки змусило українців замислитися про загрозу безробіття

21 березня 2013 в 17:41

Українці негативно оцінюють перспективи економіки на найближчий рік. Тому знову погіршилися очікування щодо динаміки безробіття.

rabota_obyava_DSC8301-11.JPG
Українці бояться безробіття
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Лютий 2013 року відзначився негативною динамікою споживчих настроїв українців. Значення індексу споживчих настроїв (ІСН) склало 83,7, що на 1,2% менше, ніж у січні. Про це свідчать дані дослідження споживчих настроїв в Україні, яке щомісяця проводить GfK Ukraine.

У лютому знову погіршилися очікування українців щодо динаміки безробіття: відповідний індекс дорівнює 136,3, що на 4,6 пункту більше, ніж у січні. Однак інфляційні очікування мали позитивну динаміку: відповідний індекс дорівнює 179,9, що на 3,8 пункту менше січневого показника. Одночасно українці оптимістично дивляться на курс гривні протягом найближчих трьох місяців: індекс девальваційних очікувань втратив 4,4 пункту, знизившись до 135.

У лютому були зафіксовані такі ключові тенденції:

- українці нарешті відреагували на зміну факторів, що визначають їхній добробут. У лютому індекс інфляційних очікувань впав до рівня червня 2010 року, девальваційні очікування - на рівень серпня 2012 року, тоді як очікування щодо безробіття зросли до рівня весни 2012 року.

- найгіршими серед всіх компонентів індексу споживчих настроїв залишаються очікування щодо розвитку економіки країни протягом найближчого року.

"Нульова інфляція і зменшення загрози девальвації не поліпшили споживчі настрої українців. Падіння економіки змусило громадян більше турбуватися про загрозу безробіття", - коментують аналітики GfK Ukraine.

Читайте також:

Економіка України офіційно вступила у стадію рецесії

Після провалу минулого року Азаров знову сподівається, що економіка зросте на 3 відсотки

Держстат поліпшив оцінку падіння ВВП України в IV кварталі 2012 року

Споживчі настрої в січні погіршилися, українці чекають девальвації

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...