Топ Новини

Озимі не зійшли на третині засіяних площ в Україні

23 листопада 2011 в 15:58
Стан посівів озимих зернових культур, як і раніше складний і навряд чи зміниться до весни, повідомила голова відділу агрометеорології Гідрометцентру України Тетяна Адаменко на прес-конференції в Києві в середу, 23 листопада.
zemlya_008.jpg
mriya.net

«На сьогодні вегетація озимих культур закінчилася ... На третині засіяних площ проріст не з'явився взагалі, і навіть враховуючи теплий прогноз (на зиму - ред.), очікувати, що ситуація зміниться, малоймовірно», - сказала вона.

«Навесні, навіть якщо збережуться ті посіви, які проросли, нерівномірні і розріджені, це будуть малопродуктивні посіви, і ми будемо мати ситуацію, коли необхідно буде пересівати значну їх частину», - додала Т. Адаменко.

Вона також зазначила, що найгірша ситуація з озимими культурами спостерігається в Одеській області, де найбільші площі посівів, а порівняно хороша - у Чернігівській, Луганській та, частково, Сумській, Львівській, Закарпатській, Волинській та Київській областях, де ситуація з опадами у вересні -жовтні була більш сприятливою.

Як повідомлялося, станом на 17 листопада зійшло озимих культур на 71% засіяних площ (5,7 млн га), з яких на 3,9 млн га  вони знаходяться в доброму та задовільному стані, на 1,8 млн га - в слабкому і розрідженому стані.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...