Оцінювати роботу української ГТС пустили росіян

10 вересня 2012 в 12:51
Державний "Нафтогаз" пустив росіян до оцінки роботи ГТС - протягом року вони повинні будуть провести аналіз і розробити принципи, за якими буде оцінюватися ефективність роботи української газотранспортної системи.
09-1.jpg
utg.ua

Національна акціонерна компанія (НАК) "Нафтогаз України" уклала низку угод на консалтингові послуги загальною вартістю 7,68 млн грн.

Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

ТОВ "Нафтогазбудінформатика" отримає 1,8 млн грн за розробку економіко-математичних моделей визначення обсягів і термінів модернізації ГТС України і 650 тис. грн за аналіз і розробку основних принципів оцінки ефективності роботи ГТС. Ці роботи необхідно виконати протягом року після укладення угод.

Інженери «Газпрому» нагрянули з перевіркою на українські ПСГ

До складу засновників ТОВ "Нафтогазбудінформатика" входять українці Леонід Уніговський і Володимир Частухін (останній відомий також як відповідальний за проведення торгів держпідприємства "Національний проект "LNG термінал").

Також співвласниками фірми є росіяни Валентин Павлюченко і його син Борис. Валентин Павлюченко відомий як заступник міністра будівництва підприємств нафтової і газової промисловості СРСР. У російських ЗМІ повідомлялося про причетність компаній Павлюченка до освоєння бюджету підготовки Росії до проведення зимових Олімпійських Ігор у Сочі в 2014 році. Наприклад, його фірма отримала 194 млн рублів за комплекс інжинірингових робіт, результатом яких виявився звіт на декількох сторінках.

ДП "Український державний геологорозвідувальний інститут" за 5,19 млн грн повинен до кінця року провести аудит запасів вуглеводнів на 46 родовищах "Чорноморнафтогазу", "Укргазвидобування", "Полтавагазвидобування" та його львівської філії.

ТОВ "Північно-Східна консалтингова група" протягом місяця за 35 тис. грн має провести експертну оцінку ОВДП та акцій "Нафтогазу".

Нагадаємо, у квітні "Нафтогаз" за 4,1 млн гривень найняв ТОВ "Бейкер Тіллі Україна ЕК" для оцінки вартості української ГТС (а саме - активів системи магістрального трубопровідного транспорту газу України, включаючи підземні сховища газу на об'єкти відповідної інфраструктури). Оцінку потрібно було провести до 1 серпня. Проте ніяких офіційних даних про результати "Нафтогаз" не повідомив досі.

Читайте також:

Німці допоможуть Україні модернізувати ГТС

Азаров заявив, що модернізація української ГТС обійдеться в 4,5 млрд євро

Україна в 2012 році недоотримає 0 мільйонів через обхідний газопровід

У Росії назвали неактуальною тему газових переговорів до виборів до Ради

«Газпром» наперед лякає Європу порожніми українськими газосховищами

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...