Ощадбанк дасть «Одесаобленерго» кредит для підключення нових електростанцій на поновлюваних джерелах

23 серпня 2012 в 11:50
Національна комісія регулювання енергетики на засіданні в четвер погодила залучення обленерго такого кредиту на термін 3 роки під 17% річних.
izolyatori_opora_LEP_energo_electrichestvo_1.jpg
Новоклімов Дмитро

Ощадбанк надасть енергопостачальній компанії "Одесаобленерго" кредит у розмірі 33,334 млн грн для модернізації електричної підстанції 110 кВ «Кілія», необхідної для підключення до неї нових електростанцій на поновлюваних джерелах енергії.

Національна комісія регулювання енергетики на засіданні в четвер погодила залучення обленерго такого кредиту на термін 3 роки під 17% річних.

Загальна вартість модернізації підстанції «Кілія» становить понад 80 млн грн, при цьому обленерго вже вклало у проект понад 40 млн грн.

Як повідомлялося, ізраїльська компанія SunElectra планувала до кінця року приступити до будівництва в Одеській області сонячних електростанцій (СЕС) загальною потужністю 25-30 МВт. Інвестиції у цей проект оцінюються в 0 млн.

«Одесаобленерго» експлуатує належні йому розподільні електричні мережі, розташовані на території Одеської області, поставляє електроенергію споживачам даного регіону.

Читайте також:

МЕА: Лідерство у відновлюваній енергетиці буде переходити від розвинених країн до нових гравців

Відновлювана енергетика України: Попелюшка чи Фея?

Німеччина виробила чверть електроенергії з відновлюваних джерел

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...