Ощадбанк планує закінчити 2016 рік з прибутком

19 березня 2016 в 08:20

Глава Ощадбанку заявляє про прибуток у 78,5 мільйонів гривень за результатами перших двох місяців року.

 

Ощадбанк
За результатами січня та лютого Ощадбанк показав прибуток у 78,5 млн грн.

За результатами січня та лютого державний банк "Ощадбанк України" показав прибуток у 78,5 млн грн, заявив в інтерв'ю DT.UA його голова Андрій Пишний.

а результатами 2016-го банк планує забезпечити прибуткову діяльність, якщо не буде нової значної девальвації та погіршення основних макроекономічних показників. Ми справді сподіваємося й працюємо на те, щоб нинішній рік відпрацювати з прибутком. За результатами січня та лютого банк показав прибуток 78,5 млн грн. На жаль, існує досить висока ймовірність реалізації негативних сценаріїв, які закладалися при згаданому вами стрес-тесті. У такому разі не можна виключати виникнення нової потреби в докапіталізації", - заявив Пишний.

Читайте також: Держава продасть по 20% акцій "Ощадбанку" та "Укрексімбанку"

За його словами, Ощадбанк останній раз платив державі дивіденди за результатами 2013 року.

"Тоді навіть був запланований до виплати колосальний бонус членам правління. Коли я прийшов сюди, то своїм рішенням заборонив виплату цього бонусу, хоча фінансові результати 2013-го передбачали таку можливість", - зазначив Пишний.

Державний банк "Ощадбанк України" допускає варіант проведення переговорів з власниками єврооблігацій в рамках реструктуризації зовнішнього боргу України, передбаченої планом співпраці України з МВФ, однак має намір вести їх на таких умовах, які забезпечили б у майбутньому повернення банку на ринок запозичень, заявив голова правління банку Андрій Пишний.

Читайте повне інтерв'ю Юрія Сколотяного і Юлії Самаєвої з Андрієм Пишним "Моя відповідь коротка: напартачив — зобов'язаний відповідати" у свіжому випуску "Дзеркала тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...