Опозиція планує скасувати Податковий кодекс і залишити всього 7 податків

12 серпня 2012 в 06:40
На противагу нинішній влади, яка "знищує підприємців як клас", Об'єднана опозиція заявляє, що має "чітку програму" розвитку малого та середнього бізнесу.
nalog_kalculator_DSC1970.jpg
Андрей Товстыженко, ZN.UA

Замість чинного Податкового кодексу опозиція прийме Кодекс економічного зростання, який буде стимулювати розвиток малого і середнього бізнесу в Україні

Про це в Полтаві під час зустрічі з підприємцями заявив заступник керівника Центрального штабу Об'єднаної опозиції «Батьківщина» Андрій Пишний.

За словами Пишного, опозиція вважає за необхідне скасувати Податковий кодекс.

"Не просто змінити - тому що протягом року в нього вже 12 разів вносилися зміни. Його потрібно повністю скасувати. І замість цього документа прийняти кодекс економічного зростання, який з 135 платежів залишить всього 7 податків", - сказав Пишний.

Янукович схвалив збір податків "авансом"

Він зазначив, що таким шляхом пішла Грузія, уякій замість 22 податкових платежів наразі залишилося лише 6. Однак у результаті цієї реформи доходи державного бюджету зросли в 5 разів, а промислове виробництво - у 2,5 рази.

За його словами, на противагу нинішній владі, яка знищує підприємців як клас, Об'єднана опозиція має чітку програму розвитку малого та середнього бізнесу.

"Ми хочемо побудувати країну, в якій понад 50% валової продукції буде вироблятися малим і середнім бізнесом. В якій малий і середній бізнес буде головним роботодавцем, - сказав А.Пишний, зазначивши, що в країнах Євросоюзу майже 70% роботодавців є представниками саме малого та середнього бізнесу. У той час як в Україні за останні два роки кількість підприємців скоротилися більш ніж на третину. Оскільки влада замість стимулювання підприємницької ініціативи займається здирництвом. Тільки за сплату різноманітних послуг з кишень підприємців за рік витягли понад 17 мільярдів гривень".

Читайте також:

У Податковій забрали частину повноважень і віддали Мінфіну

Збитковим підприємствам перекрили відшкодування ПДВ «автоматом»

Рада узаконила збір податків авансом з підприємств з доходом від 10 мільйонів

Єдиний податок дозволили платити підприємцям з доходом 20 млн грн

Податкове навантаження зросла в Україні до рекордного за 20 років рівня

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...