ООН назвала кризу єврозони основною загрозою для світової економіки

8 червня 2012 в 07:47
Наростання кризи, ймовірно, буде пов'язане з серйозною бурею на фінансових ринках і різким зростанням неприйняття ризику в усьому світі, який призведе до скорочення економічної активності в розвинених країнах, яке потім пошириться на країни, що розвиваються, і економіки перехідного періоду.
eurozona_euromoney_evro.jpg
- колаж ZN.UA

Боргова криза єврозони є основним ризиком для світової економіки, і її погіршення, ймовірно, призведе до подальшого послаблення світового зростання, йдеться у доповіді ООН, опублікованій напередодні у четвер, 7 червня.

"Боргова криза єврозони залишається найбільшою загрозою для світової економіки", - йдеться в оновленій доповіді "Світова економічна ситуація і перспективи на 2012 рік".

"Наростання кризи, ймовірно, буде пов'язане з серйозною бурею на фінансових ринках і різким зростанням неприйняття ризику в усьому світі, яке призведе до скорочення економічної активності в розвинених країнах і потім пошириться на країни, що розвиваються, і економіки перехідного періоду", - цитує доповідь Reuters.

"Після помітного уповільнення в 2011 році світове економічне зростання, ймовірно, залишиться ослабленим в 2012 році, більшість регіонів буде рости темпами, які нижчі за можливі".

ООН очікує, що світовий ВВП зросте на 2,5 відсотка у 2012 році і на 3,1 відсотка у 2013 році, після підвищення на 2,7 відсотка в минулому році. Це невеликий перегляд вниз у порівнянні з попередніми прогнозами.

Світова криза зайнятості триває, також йдеться у доповіді. Світові рівні безробіття все ще вищі за докризові показники, а безробіття в єврозоні швидко збільшується.

Читайте також:

Сорос: Європейські керівники ведуть ЄС до краху

Виходу з кризи в Європі заважає корупція

Звернення Іспанії по фінансову допомогу спровокувало нове падіння євро

Безробіття в єврозоні у квітні склало рекордні 11%

Україна ризикує опинитися на узбіччі світової економіки, - РНБО

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...