Топ Новини

Олімпіада допомогла Великобританії вийти з рецесії

25 жовтня 2012 в 11:19
Літні Олімпійські ігри в Лондоні дозволили Великобританії подолати економічний спад. В Україні ж після Євро-2012 спостерігається падіння ВВП.
london_olimpiada3.jpg
london2012.com

Великобританія вийшла з «подвійної рецесії» (повторного спаду ВВП після кризи) після того, як ВВП країни зріс за підсумками третього кварталу 2012 року на 1%, повідомляє Bloomberg. Основною причиною досить високого показника зростання стало проведення Лондоні Олімпійських ігор у серпні.

Одні тільки продажі квитків на заходи Олімпіади додали до підсумкового значення ВВП 0,2%. Сфера послуг в цілому збільшилася на 1,3%, промвиробництво зросло на 1,1%, а обсяги будівництва впали на 2,5%.

Економіка зросла дужче за очікування аналітиків, які припускали, що ВВП збільшиться лише на 0,6%. У порівнянні з тим же кварталом минулого року зростання виявилося нульовим.

Незважаючи на вихід з рецесії, ВВП Великобританії як і раніше знаходиться нижче рівня 2008 року на 3,1%. Економіка вперше зіткнулася з подвійним спадом після 1975 року. Економісти очікують, що і в наступному році ВВП не повернеться до докризових показників, а деякі навіть очікують потрійної рецесії, черговий виток якої буде викликаний кризою в єврозоні.

Нагадаємо, що в Україні після проведення Чемпіонату України з футболу 2012 року спостерігається падіння ВВП, а промислове виробництво у вересні обвалилося на 7%.

Читайте також:

ЄБРР попередив про ризик девальвації в Україні і уповільнення зростання ВВП до 1%

Експерти прогнозують падіння ВВП України в 2012 році

Падіння ВВП України призвело до рекордного зниження індексу довіри інвесторів

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...