Одеса підвищує кредитний рейтинг

23 квітня 2013 в 17:02

Підвищення кредитного рейтингу міста за результатами 2012 р. обумовлено зниженням боргового навантаження на міський бюджет.

grivna
luxkharkov.com.ua
Незалежне уповноважене Рейтингове агентство "IBI - Rating" підвищило кредитний рейтинг міста Одеси до рівня uaA, прогноз "стабільний".

У прес-релізі, поширеному агентством, зазначено: "В 2012 р. місто поліпшило ряд показників соціально-економічного розвитку. Успішний соціально-економічний розвиток і ефективна бюджетна політика місцевої влади дають можливість підтримувати високий рівень бюджетного забезпечення... Дохідна частина бюджету міста добре диверсифікована... Підвищення кредитного рейтингу міста за результатами 2012 р. обумовлено зниженням боргового навантаження на міський бюджет при активній політиці міської влади, спрямованій на зменшення боргового тиску; скороченням валютних ризиків у зв'язку з достроковим погашенням частини боргу, номінованої в іноземній валюті, а також збільшенням показників економічного і соціального розвитку протягом звітного періоду, яке може розглядатися як усталена тенденція".

На своїй сторінці у Facebook мер Одеси Олексій Костусєв прокоментував цю подію так: "Це найкраща відповідь нашим критикам... Своє головне завдання бачу в тому, щоб відчули поліпшення прості одесити".

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...