Обсяг зовнішньої торгівлі країн G20 виріс вперше з 2014 року

Поділитися
Обсяг зовнішньої торгівлі країн G20 виріс вперше з 2014 року
Обсяги закордонних поставок зросли майже у всіх державах "двадцятки".

Обсяг глобальної зовнішньої торгівлі товарами серед держав G20 у другому кварталі 2016 року виріс вперше з початку 2014 року, йдеться у звіті Організації економічного розвитку та співробітництва (ОЕСР).

Експорт товарів з цих країн підвищився на 1,5% порівняно з січнем-березнем, тоді як імпорт зріс на 2%. До цього експорт знижувався сім кварталів поспіль, імпорт - вісім. Дані наведені в доларовому виражееквіваленті, з поправкою на сезонні коливання.

Обсяги закордонних поставок в минулому кварталі зросли майже у всіх державах G20, крім Аргентини, Канади і Китаю (на 7,3%, 0,2% і 2% відповідно). Канадський експорт знизився сьомий квартал поспіль, впавши до мінімуму за майже шість років.

Рекордне зростання експорту зафіксований в ПАР - на 16,2%. В Індії та Туреччини показник підвищився більш ніж на 5%.

Зниження імпорту спостерігалося у другому кварталі в Аргентині (3,7%), Франції (0,5%), Індії (3,7%), Індонезії (1,2%), Мексиці (0,1%) і в Росії, де показник впав на 5%. Китайський імпорт зріс на 6,6%, проте сукупний обсяг закуповуваних за кордоном товарів залишається на 20% нижче недавнього максимуму.

Експорт та імпорт 28 країн Європейського союзу в квітні-червні підвищилися на 1,8%.


В G20 входять Аргентина, Австралія, Бразилія, Великобританія, Німеччина, Індія, Індонезія, Італія, Канада, Китай, Мексика, Росія, Саудівська Аравія, США, Туреччина, Франція, ПАР, Південна Корея, Японія, а також Європейський союз.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі