Новий міністр оборони пообіцяв розпродаж земель у Криму

27 грудня 2012 в 19:25
На гроші, виручені від продажу землі, новий міністр оборони пообіцяв купувати житло для військовослужбовців. Документи для аукціонів вже готуються.
zemlya-for-sale.jpg
nw.com.ua

 

Міністерство оборони України планує продавати свої невикористовувані землі, на публічних аукціонах. Про це заявив новопризначений міністр оборони Павло Лебедєв під час зустрічі з керівним складом Севастопольського гарнізону.
 
«Ми з вами були свідками того, як впродовж 2005-2010 років севастопольська земля переходила у власність невідомих людей. Городяни, і в першу чергу військовослужбовці гарнізону, не мали можливості одержати квартири і земельні ділянки. Сьогодні готуються документи, спрямовані на те, щоб майно Збройних сил, в першу чергу земля, яка не використовується, продавалася на публічних аукціонах, а виручені гроші цільовим способом направлялися на будівництво та закупівлю житла для військовослужбовців, в першу чергу відомчого», - цитує Лебедєва прес-служба Міноборони.
 
«Упевнений, що реалізація цієї програми дозволить у короткий час вирішити житлову проблему в Збройних силах України», - додав він.
 
Як повідомлялося, президент Віктор Янукович призначив міністром оборони Павла Лебедєва, «комерційного уповноваженого» Олександра Януковича в Севастополі.
 
Читайте також:
 
 
 
 
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...