Топ Новини

Новий глава ДПС каже, що 96% податків сплачуються добровільно

18 листопада 2011 в 14:28
З початку року платники податків сплатили до зведеного бюджету 213,5 млрд грн. З них 96%, або 204,2 млрд грн сплачено добровільно. Про це повідомив голова Державної податкової служби (ДПС) України Олександр Клименко.
kalculator_dengi_nalog_DSC1956.jpg
Андрей Товстыженко, ZN.UA

За його даними, примусово стягнуто лише 5,5 млрд грн, і тільки 3,8 млрд грн надійшло за результатами контрольно-перевірочних заходів.

На думку новопризначеного керівника ДПС О.Клименка, це свідчить про те, що «акцент податкової політики держави перенесено на добровільну сплату податків, і це дало позитивні результати».

«Коли вперше була задекларована ідея послаблення фіскального тиску та переходу до партнерського формату роботи з платниками, чимало людей поставилося до цього досить скептично. Багато хто не вірив, що українські бізнесмени, яких позбавили жорсткого контролю, стануть платити податки», - сказав він.

«Але практика довела, що скептики помилялися. Лояльне ставлення та рівні для всіх правила вітчизняного бізнесу дозволили продемонструвати високий рівень сумлінності та соціальної відповідальності», – підкреслив керівник податкового відомства.
 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...