Топ Новини

Новинський побудує для "Чорноморнафтогазу" нові "бурові"

29 листопада 2012 в 09:35
Одним із пріоритетних напрямків взаємодії підконтрольного Новинському суднобудівного заводу "Океан" і Чорноморського суднобудівного заводу стане "відновлення і розвиток технологічного флоту "Чорноморнафтогазу".
burovaya_platforma_vyshka_vishka_big_shelf_naftogazcom.jpg
naftogaz.com

Контрольована Вадимом Новинським Smart Maritime Group (SMG, об'єднує суднобудівні і морегосподарські активи "Смарт-Холдингу") і державна НАК "Нафтогаз України" підписали меморандум про стратегічну співпрацю.

Як повідомила прес-служба холдингу у четвер, документ підписаний у Києві 26 листопада головою правління "Нафтогазу" Євгеном Бакуліним, главою правління "Чорноморнафтогазу" Валерієм Ясюком і головою наглядової ради "Смарт Мерітайм Груп" Павлом Константиновим.

Згідно з меморандумом, одним із пріоритетних напрямків взаємодії сторін стане відновлення і розвиток технологічного флоту "Чорноморнафтогазу".

"В даний час "Нафтогаз України" реалізує широкомасштабну програму модернізації та оновлення виробничих потужностей "Чорноморнафтогазу" для нарощування видобутку вуглеводнів на шельфах Чорного та Азовського морів", - наголошується у повідомленні.

- Шельф: глибоке (роз)буріння

Також сторони домовилися об'єднати зусилля з розвитку соціальної інфраструктури регіонів і створення додаткових робочих місць у нафтогазовій та суднобудівній промислових галузях, повідомляє прес-служба SMG.

Нагадаємо, ще наприкінці липня ZN.UA повідомляло з посиланням на слова губернатора Миколаївської області Миколи Кругла, що НАК «Нафтогаз України» замовить Чорноморському суднобудівному заводу (ЧСЗ) і суднобудівному заводу «Океан» (контролюються «Смарт-Холдингом" Вадима Новинського) будівництво бурових платформ. За словами губернатора, «Океан» і ЧСЗ максимально використовують свої потужності для виконання замовлення. «Це реальна річ, сотні мільйонів, це 16 бурових», - сказав він тоді. Пізніше уточнили, що мова йшла про замовлення на суму близько 0 млн.

Пізніше в НАКу уточнили позицію і заявили, що мова може йти тільки про можливість вивчення розміщення замовлення на виробництво 16 блок-кондукторів. (Це не стаціонарні вишки для експлуатації на вже розвіданих родовищах.)

Smart Maritime Group (SMG) - найбільший суднобудівний холдинг України. Заснований в 2009 році для управління морегосподарськими активами "Смарт-Холдингу". SMG об'єднує два найбільших суднобудівних підприємства України - Чорноморський суднобудівний завод та Херсонський суднобудівний завод. До складу субхолдингу також входить порт "Очаків" (Дніпро-Бузький лиман, Миколаївська область).

НАК "Нафтогаз України" є вертикально-інтегрованою державною компанією, яка здійснює повний цикл операцій з розвідки та розробки родовищ, експлуатаційного і розвідувального буріння, транспортування та зберігання нафти і газу, постачання природного і скрапленого газу споживачам.

Понад 90% нафти і газу в Україні видобувається підприємствами компанії.

ДАТ "Чорноморнафтогаз" спеціалізується на розвідуванні і видобутку нафти і газу в акваторії Чорного і Азовського морів. На балансі компанії перебувають 17 родовищ - 11 газових, чотири газоконденсатних і два нафтових. 100% акцій "Чорноморнафтогазу" перебуває у статутному капіталі НАК "Нафтогаз України".

Читайте також:

«Метінвест» Ахметова з Новинським обігнав «Нафтогаз» у Топ-500 компаній Європи

Янукович надав власнику «Смарт-холдингу» Новинському українське громадянство

«Чорноморнафтогаз» закупив обладнання у 44 рази дорожче, ніж у виробника

Росія вирішила побудувати в Миколаєві базу для ремонту атомних підводних човнів

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...