Німці втрачають довіру до банків на тлі кризи у єврозоні

25 червня 2012 в 16:51
Криза в єврозоні, мільйонні бонуси топ-менеджерам і недостатній рівень сервісу. Німецькі банки все більше втрачають довіру населення - такі результати опитування, проведеного компанією Ernst&Young.
euromoney.jpg
MarcelGermain, flickr.com

 

Згідно з даними опитування консалтингової компанії Ernst&Young, 58% клієнтів німецьких банків повідомили, що їх рівень довіри до банків за останні 12 місяців знизився.
 
Керівник проекту Ульріх Трінкхуас пояснив цю тенденцію побоюваннями, що боргова криза в єврозоні пошириться і на німецьку економіку і, зокрема, на банківський сектор. «Довіра клієнтів до банківської системи продовжує падати», - зазначив він.
 
Ще однією важливою причиною втрати довіри до банків учасники опитування назвали невиправдані в умовах кризи мільйонні бонуси топ-менеджерам банків. Крім того, вплив на довіру роблять макроекономічні причини і недостатній рівень сервісу.
 
В інших країнах єврозони, сильніше зачеплених кризою, як, наприклад, Греції, Іспанії чи Італії, втрата довіри до банків проявляється ще сильніше. Однак той факт, що і в Німеччині багато клієнтів турбуються про збереження своїх зберігаються в банках заощаджень, Ульріх Трінкхаус назвав «примітним». За його словами, клієнти побоюються не тільки втрати заощаджень, але того, що банки з тих чи інших причин не гарантують їм "кращої пропозиції і кращого сервісу».
 
Читайте також:
 
 
 
 
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...