Топ Новини

Німеччина має намір зберегти єврозону від розвалу за будь-яку ціну

17 серпня 2012 в 07:20
Канцлер ФРН Ангела Меркель має намір зробити все можливе заради збереження єдиної валюти. Він не підтримує ідею випуску єдиних облігацій єврозони з метою вирішення боргової кризи, а виступає за формування фінансового союзу, в рамках якого держави-​​учасники передали б частину суверенітету над своїми бюджетами Брюсселю.
angela-merkel.jpg
businessinsider.com

Німеччина прихильна до збереження євро як єдиної валюти Європи. Про це заявила канцлер ФРН Ангела Меркель.

Меркель підкреслила, що Німеччина готова «зробити все, що в наших силах, щоб зберегти єдину валюту». «Нам (Евросоюзу-ред.) потрібно зробити такі кроки, які не були зроблені в той час, коли валютний союз створювався, - продовжила канцлер. - У єдиній валютній зоні необхідно розділяти політичну відповідальність».

Канцлер Німеччини не підтримала ідею випуску єдиних облігацій єврозони з метою вирішення боргової кризи. Вона виступила за формування свого роду фінансового союзу, в рамках якого держави-учасники передали б частину суверенітету над своїми бюджетами Брюсселю. На думку Меркель, у Єврокомісії має бути більше повноважень для втручання в тих випадках, коли йдуть під укіс бюджети країн єврозони.

Харпер підтримав таку позицію. Канадський прем'єр не раз критикував ЄС за повільність у пошуку шляхів виходу з кризи. За його словами, Канада впевнена в тому, що члени ЄС впораються з борговими проблемами і не допустять розвалу єврозони, яка існує вже 13 років.

Нагадаємо, Німеччина є найбільшою економікою єврозони, а її боргові зобов'язання вважаються найбільш надійними. Вважається, що розвиток подій у борговій кризі в Європі багато в чому залежить від позиції Берліна.

Відзначимо, що через кризу в єврозоні Європа ризикує втратити свій вплив на світовій арені. Глава Світового банку Роберт Зеллік розкритикував європейських лідерів за запізнілі і нерішучі дії в боротьбі з борговою кризою. Нагадаємо, Кіпр заявив про серйозні фінансові проблеми за прикладом своєї «старшої сестри» Греції, Іспанія також звернулася за фінансовою допомогою до ЄС.
 

Читайте також:

МВФ знизив прогноз щодо зростання світової економіки у 2012-2013 роках

Експерт: Не треба боятися друкованого верстата Європейського центробанку

Світові експерти передрекли Європі економічну катастрофу

В Азарова є рецепт боротьби проти економічної кризи в Європі

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...