Топ Новини

Незважаючи на вирішення питання з держборгом, фондові торги у США завершилися падінням

3 серпня 2011 в 06:25
Фондові торги у США у вівторок, 2 серпня, завершилися зниженням провідних індексів, не дивлячись на схвалення сенатом закону про підвищення верхньої межі держборгу країни, схваленого раніше палатою представників конгресу.

Слідом за рішенням законодавців документ підписав президент Барак Обама. Таким чином, провідна світова економіка уникнула технічного дефолту, який би в іншому випадку пішов сьогодні о 7:00 за Києвом. Тим не менше, запобігання кризі не зняло побоювання інвесторів навколо сповільнення зростання ВВП країни і зниження її вищого кредитного рейтингу.

Напередодні міністр фінансів США Тімоті Гайтнер висловив думку, що ризик повторної рецесії у США, репутація яких істотно постраждала від затягування з вирішенням цього принципового питання, не є високим, проте утримався від прогнозів щодо того, чи вдасться зберегти країні найвищий кредитний рейтинг.

Слідом за голосуванням у сенаті міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings заявило, що підвищення ліміту держборгу США вказує на "вкрай низький" ризик суверенного дефолту і відповідність прийнятого закону рейтингу ААА. При цьому аналітики рекомендували адміністрації США зменшити заборгованість, інакше рейтинг за державними зобов'язаннями буде знижено.

Під тиском до кінця сесії виявився фінансовий сектор: папери Citigroup і Bank of America подешевшали на 3,7% і 3,3% відповідно.

У лідери зниження вийшли представники промислового і споживчого секторів, які найбільш гостро реагують на зміну економічної кон'юнктури.

За підсумками торгів 2 серпня індекс Dow Jones опустився на 265,87 пункта (-2,19%) - до 11866,62 пункта, індекс S & P знизився на 32,89 пункта (-2,56%) - до 1254,05 пункта, а індекс Nasdaq відступив на 75,37 пункта (-2,75%) - до 2669,24 пункта.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...