Незважаючи на протести, Донецька міськрада вирішила побудувати сміттєспалювальний завод

22 липня 2011 в 08:33
Депутати Донецької міської ради ухвалили рішення про продаж земельної ділянки для будівництва сміттєспалювального заводу в Пролетарському районі Донецька.
musor.jpg
nikvesti.com

Згідно з рішенням, Донецькою міською радою товариству з обмеженою відповідальністю «ЕКОЕНЕРДЖІ ДОНЕЦЬК» буде продано земельну ділянку площею 93 299 квадратних метрів за ціною 4 664 950 гривень «у розрахунку за один квадратний метр земельної ділянки 50 гривень 00 копійок».

Точна дата, коли почнеться будівництво заводу, поки невідома.

«Проект повинен бути закінчений і затверджений у четвертому кварталі цього року», - сказав журналістам Донецький міський голова Олександр Лук'янченко.

У той час, поки у будівлі міськради проходила сесія, донеччани проводили акцію протесту проти будівництва заводу. Мітингувальники тримали у руках плакати з гаслами: "Депутати! Не продайте своїх виборців!", "Ні продажу землі під сміттєспалювальний завод", "І по совісті, і по закону - такий завод будувати не можна!", "Мер! Спалюй сміття в своєму кабінеті і дихай цим сам!" тощо.

Серед організаторів мітингу - депутат Ленінської районної у м. Донецьку ради, голова ради "Союзу ошуканих вкладників" Дмитро
Верзілов. Він прикував себе до ручки двері міськради.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...