Топ Новини

НБУ вважає, що 15% податок на продаж валюти не спричинить зростання курсу долара

3 грудня 2012 в 09:27
Національний банк спільно з народними депутатами розробив заходи, які, перш за все, спрямовані на те, щоб виключити спекулятивні операції, заявив Голова комітету НБУ з протидії недобросовісним валютним операціям Юрій Горшков.
dollar_DSC0062_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Введення збору з продажу іноземної валюти за готівкову гривню, що передбачено проектом «Закону про внесення змін до деяких Законів України щодо операцій з іноземною валютою» не призведе до зростання курсу долара. Про це в ефірі програми «Про головне» (телеканал «УТ-1») заявив Голова комітету НБУ з протидії недобросовісним валютних операцій Юрій Горшков.

«Зростання курсу на 15% не буде. Тому що даний збір поширюється на обмін готівкової валюти на гривню. Тобто, абсолютно зворотна ситуація - це буде не збір, який міг би впроваджуватися на купівлю валюти населенням, а навпаки, це збір, який буде братися при обміні готівкової валюти на готівкову гривню» - пояснив Горшков.

На його думку, збір виключить спекулятивну складову з готівкових валютообмінних операцій.

«Національний банк спільно з народними депутатами розробив заходи, які, перш за все, спрямовані на те, щоб виключити спекулятивні операції. Спекулянти вже не зможуть влаштовувати так звані «гойдалки», які ми спостерігали два тижні тому, коли з'явилися абсолютно безпідставні заяви, не підкріплені фактично жодними розрахунками, з'явилися, підняли хвилю і так само швидко зникли» - повідомив Горшков.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...