НБУ: Стабільність банківської системи України не викликає сумнівів

10 грудня 2012 в 11:04
За даними НБУ, банківська система країни в цьому році вперше за кілька останніх років вийшла на прибуток. Причому рекордну суму - понад мільярд гривень - банки заробили у жовтні.

Восени 2012 року українські банки показали рекордний прибуток, а також значно зменшили обсяг проблемних кредитів. Про це «Фактам» заявила директор департаменту нормативно-методологічного забезпечення банківського регулювання та нагляду Національного банку України Наталія Іваненко.

За даними НБУ, банківська система країни в цьому році вперше за кілька останніх років вийшла на прибуток. Причому рекордну суму - понад мільярд гривень - банки заробили у жовтні.

«Банківська система збільшує свої активні і пасивні операції, - зазначила Іваненко. - Нехай темпи кредитування недостатньо високі, але абсолютний приріст кредитів за рік - 25 мільярдів - це все-таки цифра хороша. Банківський сектор демонструє і збільшення довіри з боку населення. З початку року обсяг депозитів фізичних осіб збільшився на 45 мільярдів гривень».

У Нацбанку також повідомили, що проблемні кредити українських банків цього року зменшилися на 12 мільярдів гривень. У більшості вітчизняних банків фінансові показники рівня стабільності навіть вищі, ніж у багатьох європейських і американських банків.

«Стабільність вітчизняної банківської системи не викликає у нас сумнівів, - заявила Іваненко. - Загалом і в цілому стан нормальний».

Читайте також:

Експерти констатують прогрес України у боротьбі з відмиванням коштів

НБУ: Проблемні кредити скоротилися на 12 млрд грн

Литвицький: НБУ вітає макропрогноз уряду на 2013 рік

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...