НБУ складає золото в резерви й сподівається, що в 2012 році воно здорожчає на 30%

12 грудня 2011 в 10:35
У наступному році ціна на золото може підвищитися до 2200-2300 доларів за унцію. Таке припущення зробила директор Генерального департаменту грошово-кредитної політики НБУ Олена Щербакова.

За словами О.Щербакової, найімовірніше, що в довгостроковій перспективі «жовтий метал» зростатиме в ціні. Хоча при цьому не виключені й певні коливання. При цьому представник НБУ послалася на прогноз аналітиків Raiffeisen Bank International.

Директор Генерального департаменту грошово-кредитної політики Нацбанку також нагадала, що український центробанк має намір видобувати золото і «складати його в резерви».

«Напевно, говорити зараз про повернення до «золотого стандарту» буде небезпечно та передчасно. Але запаси золота в центральних банках збільшуються», - констатувала О.Щербакова  на засіданні Фінансового прес-клубу «Європейська фінансова лихоманка: як сприяти розвитку української економіки в умовах скорочення зовнішніх інвестицій?», організованого за підтримки  проекту USAID «Розвиток фінансового сектору» FINREP і  «Дзеркала тижня. Україна».

Зазначимо, що зараз золото на світовому ринку торгується на рівні близько 18,87 за тр. унцію. Ф'ючерси лютого 2012 на біржі СОМЕХ торгуються на рівні 22,30/тр.унція.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...