Топ Новини

НБУ посилює заходи впливу на банки з простроченими боргами

17 червня 2011 в 06:49
Національний банк України (НБУ) від сьогодні посилює заходи впливу на банки, які мають прострочену заборгованість з рефінансування.
09_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Відповідну постанову регулятора №134 від 4 травня 2011 року, зареєстровану у Мін'юсті 24 травня, опубліковано на сайті ВР.

Документ вносить зміни до Положення про регулювання НБУ ліквідності банків, які набудуть чинності з 17 червня 2011 року.

Зокрема, НБУ розширив свої повноваження зі списання у беззаперечному порядку всієї заборгованості з кореспондентського рахунку не тільки банку - боржника, але і його філій, які працюють у Системі електронних платежів Нацбанку за окремими коррахунками.

Регулятор також надав собі право здійснювати списання коштів з кореспондентського рахунку банку до повного погашення заборгованості. У нині чинному варіанті існує обмеження, згідно з яким НБУ має право здійснювати списання коштів з коррахунку лише протягом 10 робочих днів з дня виникнення простроченої заборгованості.

Як повідомлялося, за даними НБУ, станом на кінець травня 2011 року, заборгованість за кредитами рефінансування, наданого Нацбанком, мали 47 банків на загальну суму 67 млрд грн.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...