Топ Новини

НБУ: Населення спокійно ставиться до поточних валютних коливань

10 червня 2012 в 10:39
Якщо взяти динаміку євро за останні 2 місяці, то курс гривні змінився на 8%. І хоч події на європейських ринках складні, але населення не схвильоване і не біжить міняти валюту, зазначають у Нацбанку.
dollari.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Українці доволі спокійно та врівноважено реагують на фінансову напругу в світі, констатують у Національному банку України (НБУ).

Про це заявила директор Генерального департаменту грошово-кредитної політики НБУ Олена Щербакова під час круглого столу «Фінансова стабільність в Україні: основні виклики 2-го півріччя», який 05 червня організувала Ліга фінансового розвитку за підтримки проекту USAID «Розвиток фінансового сектору» FINREP та тижневика «Дзеркало тижня. Україна».

«Якщо взяти динаміку євро за останні 2 місяці, курс змінився на 8%. І хоч події на європейських ринках складні, але населення не схвильоване і не біжить міняти валюту», - констатувала представниця Національного банку.

За словами глави правління «Ощадбанку» Сергія Подрезова, попит фізосіб на валюту поступово скорочується. «Якщо ще місяць тому в день ми продавали близько 18-20 млн. дол, то сьогодні це близько 12-14 млн. Ми по собі відчуваємо, що ажіотаж падає», - зазначив банкір.

У той же час Подрєзов звернув увагу на те, що якийсь час курс може підігріватися низкою банків, але в цьому особливої проблеми немає, враховуючи злагоджену роботу регулятора з державними та комерційними банками.

Нагадаємо, що за даними НБУ, чистий попит населення на валюту склав лише 209,2 млн дол., що удвічі-втричі менше, ніж в попередні місяці.

Читайте також:

Експерт: Девальвація все одно колись станеться


НБУ вперше за чотири місяці занепокоївся зростанням долара на міжбанку

Нацбанк очікує приплив валюти в Україну під майбутні вибори

НБУ в квітні майже подвоїв скупівлю валюти на міжбанку

У Нацбанку не виключають можливість поступової девальвації гривні

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...