НБУ: Іноземні інвестори не тікають з України

25 вересня 2011 в 10:48
Ті іноземні інвестори, які виводять з України свої ресурси, ухвалюють таке рішення, виходячи з проблем у Європі, а не в Україні.
50_griven_grivni_dengi_nozhnici_bw.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це заявила директор Генерального департаменту грошово-кредитної політики НБУ Олена Щербакова під час Фінансового прес-клубу «Ресурси для кредитування: як боротися із дефіцитом довгої та дешевої гривні?», який 21 вересня провела ГО «Ліга фінансового розвитку» за підтримки проекту USAID «Розвиток фінансового сектору» FINREP та «Дзеркала тижня. Україна».

За словами представниці НБУ, стан вітчизняного ринку не такий песимістичний, як дехто намагається його змалювати. Вона запевнила, що нерезиденти не тікають з України, натомість лише «йде перетік ліквідності». Ситуацію на міжнародних ринках О. Щербакова охарактеризувала як «не стійку».

«Потрібно обережно ставитися до зростання котирувань кредитних дефолтних свопів України. Ці факти потрібно розглядати в ув'язці з тим, що диктує сьогодні європейський ринок. Тільки за останній тиждень курс євро впав з 1,45 до 1,35 (до долара - ред.). Природно, що інвестори нервують, закладаючи додаткову премію за ризик, однак ніхто з серйозних гравців не пішов», - зауважила директор Гендепартаменту грошово-кредитної політики НБУ.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...