Топ Новини

НБУ: Європейці хочуть проводити розрахунки в гривнях

28 листопада 2011 в 08:19
В Національному банку України (НБУ) запевняють, що Європа зацікавлена в розширенні міжнародного обігу гривні.
grivni_kupuri_dengi_macro_web5.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Таку думку висловив директор Департаменту з управління валютними резервами і здійсненням операцій на відкритому ринку НБУ Олександр Дубихвіст під час засідання Фінансового прес-клубу «Валютні ресурси: як їх утримати в банківській системі та примусити працювати на економіку?», який було проведено за підтримки проекту USAID «Розвиток фінансового сектору» FINREP та тижневика «Дзеркало тижня. Україна».

«Розрахунки в гривні за експортними та імпортними контрактами проводяться у нас давно. Але, згідно із законодавством, прийнятим досить давно, ці розрахунки обмежені простором СНД. Наша мета - зняти ці обмеження, які ми вважаємо вже застарілими», - зауважив нацбанківець.

За словами О.Дубихвоста, особливо це може бути корисно в контексті Євро-2012. «До нас регулярно звертаються. Люди хочуть брати нашу гривню напередодні Євро-2012, вивозити, щоб торгувати в своїх країнах. Тому що приїдуть уболівальники, які частково будуть розраховуватися пластиковими картами, а частково готівковою валютою. Щоб у них була можливість приїхати сюди з гривнею, ці питання теж розглядаються», - констатував представник НБУ.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...