НБУ перегляне макроекономічні прогнози у зв'язку з блокадою ОРДЛО та відтермінуванням траншу МВФ

19 березня в 19:31

Міжнародний валютний фонд буде оперативно поінформовано про результати перерахунків.

МВФ1
МВФ відстрочив транш для України у зв'язку з невизначеністю ситуації з ОРДЛО
maxxyustas / Depositphotos
У зв'язку з втратою контролю над українськими підприємствами в окупованих районах Донецької і Луганської областей і блокадою ОРДЛО Національний банк України складе новий макроекономічний прогноз і ознайомить з результатами Міжнародний валютний фонд.

"Україна перебуває в програмі співпраці з Міжнародним валютним фондом. Розвиток подій в країні потребує додаткового вивчення їх потенційного впливу на економіку та його обліку в макроекономічних прогнозах програми співпраці з Фондом", – сказано в прес-релізі НБУ, поширеному в неділю, 19 березня.

У Нацбанку повідомили про плани провести позачергове засідання комітету регулятора щодо монетарної політики 20 березня.

"Оновлені макропрогнози будуть надані МВФ. Діалог і технічні консультації з МВФ тривають", – повідомили в Нацбанку.

Нагадаємо, 19 березня Рада директорів МВФ перенесла запланований на 20 березня розгляд питання про завершення третього перегляду програми розширеного фінансування України. У МВФ таке рішення пояснили необхідністю уточнення розрахунків щодо економічних наслідків від заходів, що вживаються Україною у відповідь на блокаду, і захоплення українських підприємств на непідконтрольних уряду територіях Донецької та Луганської областей, а також у зв'язку з визнанням російською стороною "документів", виданих на цих територіях.

Читайте також: Порошенко висловив надію на отримання траншу МВФ у березні

Раніше повідомлялося, що 4 березня МВФ погодив питання про виділення нового траншу в розмірі одного млрд доларів.

У вересні 2016 року МВФ виділив Україні третій транш – на один млрд доларів. Відповідно до скоригованого графіка фінансування, подальше виділення коштів планується щоквартально за результатами виконання умов МВФ.

У 2015 році Україна отримала лише два транші – п'ять млрд доларів в березні і 1,7 млрд доларів – в серпні 2015 року. Після цього була пауза через невиконання низки умов, політичної кризи і зміни уряду.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...