Найбільший банк Кіпру закликав все-таки ввести податок на депозити

22 березня 2013 в 19:20

Стягнення разового податку з великих депозитів - найкращий вихід. В разі краху банківської системи на Кіпрі інвестори взагалі втратять всі свої вклади.

Кипр банк
Разовий податок - менше з двох зол

Найбільший кіпрський банк Bank of Cyprus застеріг від виходу Кіпру з єврозони і виступив на підтримку вимоги ЄС про стягнення разового податку з кіпрських депозитів, що перевищують 100 тисяч євро.

"Оскільки очевидно, що ніяких альтернативних рішень немає, зволікати з прийняттям європейського плану допомоги більше не можна", - заявив у п'ятницю, 22 березня, у Нікосії глава Bank of Cyprus Андреас Артеміс.

Він висловив думку, що стягнення разового податку з великих депозитів - найкращий вихід, пояснивши, що в разі краху банківської системи на Кіпрі інвестори взагалі втратять всі свої вклади. Що стосується виходу з Єврозони, то це, на думку Аеропорту, теж не вихід. "Повернення до кіпрського фунта викличе різке зниження вартості майнових цінностей і запустить порочне коло з девальвації і гіперінфляції", - сказав він.

Уряд в Нікосії повернувся до розгляду питання про доцільність справляння разового податку з депозитів. Про це заявив кіпрському телебаченню 22 березня депутат-консерватор Продромос Продрому, який відзначив, що планується оподаткувати лише великі вклади. Між тим грецькі банки мають намір купити філії кризових кіпрських банків Bank of Cyprus і Popular Bank у Греції. Як повідомило 22 березня міністерство фінансів в Афінах, відповідна процедура вже почалася.

Читайте також:

У супермаркетах Кіпру залишилося продуктів на два-три дні

Переговори Кіпру і Росії провалилися

Кіпр переводить фінансову систему на надзвичайний стан, республіка за крок від дефолту

Центробанк Кіпру почав реструктуризацію банків

Deutsche Welle
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...