Топ Новини

Найбільш злісні позичальники сидять у Верховній раді, - банкіри

31 липня 2012 в 13:45
У 99 випадках власниками бізнесу, який не повертає кредити комерційним банкам, є народні депутати. Левова частка проблемних активів припадає на великий бізнес, власники якого на сьогодні вже сформували окремий клас "свідомих неплатників". Ці клієнти формують до 70% усіх прострочених кредитів українських банків.
portfel 16_02_Rada_16.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Борги підприємств депутатів Верховної Ради становлять 90% у загальній простроченій заборгованості корпоративного сектору перед банками, яка, у свою чергу, складає 70% усіх проблемних кредитів українських банків.

Про це під час прес-конференції за участі провідних банків заявив старший радник "Альфа-банку" Роман Шпек.

"Левова частка проблемних активів припадає на корпоративний сектор, власники яких до середини 2012 року сформували окремий клас свідомих неплатників. Ці клієнти формують до 70% прострочених кредитів. У 99 випадках власниками бізнесу, який не повертає кредити комерційним банкам, є народні депутати", - наголосив банкір, якого цитує "Реальна економіка".

За його словами, парламентарі оплачують послуги структур, які організовують фіктивні банкротства й відкриття нових фірм, через які починають функціонувати обороти компаній депутатів.

За матеріалами: Реальна економіка
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...