Топ Новини

Нацбанк звернеться до податкової за роз'ясненнями щодо цінних паперів

25 вересня 2012 в 07:48
НБУ збирається звернутися до ДПСУ за роз'ясненням порядку оподаткування операцій з ЦП для банків, і розробити підхід до оцінки фінансових результатів від таких інвестицій на базі спільної роботи державних органів, об'єднань платників податків та аудиторських компаній.
seyf_depozitariy_bank_21_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У конфлікті між Державною податковою службою (ДПСУ) та учасниками фінансового ринку щодо порядку оподаткування операцій з цінними паперами НБУ займає позицію «на боці ДПСУ і банків одночасно».

Про це глава НБУ Сергій Арбузов завив в інтерв'ю ZN.UA.

«З одного боку, ми не можемо не розділяти занепокоєння податківців щодо існування величезного офшору під назвою «фіктивні операції із сміттєвими цінними паперами», що став одним з головних інструментів ухилення від оподаткування. Це проблема - і її потрібно вирішувати. З іншого боку, рішення щодо банків має бути таким, щоб не завдати істотної шкоди банківській системі. Наслідки від необдуманого введення нових вимог можуть бути дуже серйозними: непрогнозовані ризики у банківському секторі, негативний вплив на ринок цінних паперів, особливо державних тощо», - сказав Арбузов.

Щоб прийняте рішення було ефективним, Нацбанк збирається звернутися до ДПСУ за роз'ясненням порядку оподаткування операцій з ЦП для банків, і розробити підхід до оцінки фінансових результатів від таких інвестицій на базі спільної роботи державних органів, об'єднань платників податків та аудиторських компаній.

Читайте також:

Арбузов: За неправосудні рішення суддів треба притягати до відповідальності

Глава НБУ проти «девальваційного допінгу» для економіки

Нацбанк каратиме ще 10 банків за «розгойдування» курсу гривні

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...