Топ Новини

Нацбанк очікує приплив валюти в Україну під майбутні вибори

16 травня 2012 в 08:39
В НБУ зазначили, що напередодні виборів завжди виникає ситуація, коли певний приплив інвалюти йде в країну. Не виняток 2012 рік.
dengi_gryvna_grivni_pachki_
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Національний банк України очікує припливу валюти в Україну в ході проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року і перед парламентськими виборами, що підтримає курс гривні.

"Напередодні Євро-2012 буде визначений приплив іноземної валюти. Обсяги - у нас є свої оцінки. В принципі, вони досить помірні, проте дозволять утримати ситуацію, не допустивши різких коливань", - повідомила директор генерального департаменту грошово-кредитної політики НБУ Олена Щербакова у своєму відео-коментарі, розміщеному на веб-сайті центробанку.

Вибори в Раду залучать в Україну з офшорів $ 1 мільярд

"Плюс, звичайно, політичні події - це вибори. Завжди виникає ситуація, коли певний приплив інвалюти йде напередодні певних політичних процесів. Не виняток і цей рік, що також вплине на збалансованість ситуації на всіх грошових сегментах", - додала чиновник Нацбанку.

Зазначимо, що за оцінками експертів, фінансовий потік з-за кордону в ході виборчої кампанії в Україні складе близько 1 млрд дол.

Читайте також:

Вибори в Раду залучать в Україну з офшорів $ 1 мільярд

У Партії регіонів не бачать 300 голосів для скасування депутатської недоторканності

Тимошенко про «тушок»: Я — перша, хто несе відповідальність за кожного «щура»

Клюєв йде у відпустку, щоб важко попрацювати

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...