Топ Новини

Нацбанк хоче, щоб ЄБРР та IFC залучали гривню на ринку

15 листопада 2011 в 08:45
Національний банк України (НБУ) підтримує ідею випуску гривневих облігацій міжнародними фінансовими організаціями.
grivni_kupuri_dengi_gerb_macro_web8.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це заявила директор генерального департаменту грошово-кредитної політики НБУ Олена Щербакова під час круглого столу «Коригування банківських стратегій в умовах європейської боргової кризи, та її вплив на фінансову систему України», який було проведено за підтримки тижневика «Дзеркало тижня. Україна».

Як зауважила О.Щербакова, НБУ вважає, що дозвіл на перший випуск позик міжнародні фінансові компанії мають отримати якнайшвидше. «Тут жива конкуренція, і ми з цим згодні», - зауважила представниця українського центробанку.

Як розповів голова регіонального представництва IFC в Україні та Білорусі Руфат Алімарданов, попри відхилення парламентом відповідних законопроектів, дискусії з українською владою з приводу залучення гривні на ринку МФО продовжуються. «Мені складно сказати, чому це не відбувається. Але нам вселяє надію те, що нинішнє керівництво НБУ ставиться до цього питання з розумінням. У нас був позитивний діалог. Я сподіваюся, що це питання невдовзі буде вирішене», - наголосив представник IFC.

За словами старшого банкіра ЄБРР Олександра Павлова, випуск гривневих облігацій МФО сприяв би формуванню довгострокової гривні на ринку.

«Ми це робимо в 15 країнах. Біля 30% загального бізнесу ЄБРР – це робота  в нацвалютах. Україна просто зобов’язана вливатися в число цих країн. Ми зможемо спрямовувати залучені ресурси в ключові сектори економіки», - зауважив представник ЄБРР.
 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...