Топ Новини

"Нафтогаз" записав собі в звітність 17 млрд грн прибутку

11 листопада 2011 в 09:53
Чистий прибуток Національної акціонерної компанії (НАК) «Нафтогаз України» за результатами ІІІ кварталів 2011 року склав близько 17,19 млрд грн, чистий дохід - 75,13 млрд грн. Про це повідомили у прес-службі НАКу з посиланням на дані фінансової звітності, складеної за українськими бухгалтерськими стандартами.
naftogaz_DSC_3966_znua.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

Про це повідомили у прес-службі НАКу з посиланням на дані фінансової звітності, складеної за українськими бухгалтерськими стандартами.

При цьому у «Нафтогазі» зазначили, що компанія «залишається фінансово збалансованою» незважаючи на "постійне збільшення фінансового навантаження на НАК у зв’язку зі зростанням цін на імпортований природний газ.

Нагадаємо, що одним із основних зобов’язань України перед Міжнародним валютним фондом (МВФ) для отримання кредиту є дотримання бездефіцитного бюджету «Нафтогазу».

Відзначимо, що раніше віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко зазначив, що, якщо у 2010 році дефіцит НАК становив 10 млрд грн, то «у 2011 році ми плануємо 8,5 млрд грн». При цьому він також запевнив, що уряд забезпечить у 2012 році бездефіцитний бюджет НАКу.

Як повідомлялося раніше, у 2011 році «Нафтогаз» розраховує на отримання близько 0 млн чистого прибутку. При цьому минулий рік «Нафтогаз» закінчив зі збитком 21,4 млрд грн, - найбільшим з моменту створення компанії. 


 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...