"Нафтогаз" замовив сайт за 1,6 млн грн

29 серпня 2012 в 17:30
Компанія-підрядник повинна буде в терміновому порядку з завдатком у 70 тис. грн, який не можна повернути в разі розірвання договору, закінчити сайт для внутрішнього використання працівниками НАКу до кінця поточного року.
naftogas_znua.jpg
Андрей Товстыженко, ZN.UA

Національна акціонерна компанія (НАК) «Нафтогаз України» вирішила витратити 1,6 млн грн на замовлення створення корпоративного сайту для внутрішнього користування.

Таку інформацію опубліковано у «Віснику державних закупівель».

Відповідно до неї, НАК «Нафтогаз України» в ході відкритих торгів підписав 22 серпня договір з ТОВ «Лізард софт» з впровадження нового корпоративного порталу на базі SharePoint.

Вартість послуг складе в 1 млн 618 тис. грн. Завдаток у розмірі 70 тис. грн має бути сплачений протягом 90 днів і назад не повертається.

Сайт має бути закінчений до 31 грудня 2012 року.

Згідно з технічними вимогами, головна сторінка сайту повинна мати графічну частину, навігаційне меню, інформери, а також область контенту, на якій відвідувач зможе отримати доступ до новин компанії. Дизайн сайту повинен збігатися з корпоративними дизайном сайту НАК «Нафтогаз України». Також повинні бути розроблені блоки: «Соціальна політика» і «Профспілкова діяльність». Також підрядник повинен протягом 60 хвилин відреагувати на помилки сайту в цілому або деяких елементів, протягом 72 годин на аномалії, які призвели до втрати функціоналу ресурсу.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України витратив 330 тис. грн. на модернізацію свого сайту, вартість робіт по сайту Верховної Ради склала 493 млн грн, його оновили пошуковим механізмом і збільшили кількість документів більш ніж у 2 рази. Крім того, було додано нову базу даних «Законодавство АР Крим».

Читайте також:

Центрвиборчком витратить 11 млн грн на комп'ютери

Кабмін визначив, яка компанія отримає мільярд за установку веб-камер на виборах

Генпрокуратура одяглася в регіоналки і її подруги майже на 4 млн грн

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...