Топ Новини

"Нафтогаз України" проведе геологорозвідку на трьох площах Дніпровсько-Донецької западини

16 жовтня 2012 в 13:05
За результатами геологорозвідки буде розроблена інтегральна тривимірна модель розподілу вертикальних швидкостей сейсмічних хвиль в центральній частині Дніпровсько-Донецької западини. Ця дуже складна математична модель дозволить підняти на якісно новий рівень пошук нафти і газу, визначення їхніх запасів і видобуток - і стане новим кроком у зміцненні енергетичної безпеки України.
naftogaz_stend.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

НАК "Нафтогаз України" приступає до геологорозвідувальних робіт на трьох ділянках Дніпро-Донецької западини: Андріївській, Йорданівській і на Західно-Токарсько-Краснянській площі. Згідно з результатами тендеру, розкритими на минулому тижні, на цих ділянках буде проведена сейсморозвідка, результатами якої стане інтегральна тривимірна модель розподілу вертикальних швидкостей сейсмічних хвиль в центральній частині Дніпровсько-Донецької западини.

За результатами оцінки пропозицій учасників виконавцем робіт стане ТОВ "Капромбуд". Вартість робіт - 414 918 000,00 грн. Про йдеться в прес-релізі Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України"

Ця дуже складна математична модель дозволить підняти на якісно новий рівень пошук нафти і газу, визначення їхніх запасів і видобуток - і стане новим кроком у зміцненні енергетичної безпеки України.

За даними НАК "Нафтогаз України", виконання геолого-тематичних робіт дозволило Компанії за останні півтора року обґрунтувати та підготувати пакети матеріалів на більш ніж 50 ділянок надр. На сьогодні "Нафтогаз України" вже отримала спеціальні дозволи на користування надрами з семи ділянках, сумарні ресурси яких оцінюються у 457 млн. т умовного палива.

Надалі за результатами пошуково-розвідувального буріння на цих ділянках буде підтверджено нафтогазоносність, переведені ресурси вуглеводнів у видобувні запаси і розпочато видобуток нафти і газу.

Окрім того, проведення геофізичних досліджень, у тому числі сейсморозвідки, дозволило підготувати до пошукового буріння 10 об'єктів з сумарними перспективними ресурсами природного газу 150 млрд.куб.м.
 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...