Топ Новини

"Нафтогаз" уклав договір на купівлю газу в Німеччині

11 травня 2012 в 07:02
Угода створює юридичні підстави для можливого ​​постачання природного газу компанії з боку RWEST і, разом з тим, не містить зобов'язань сторін з обов'язкового здійснення купівлі або продажу енергоресурсу.
gas_gaz_gts_utg.ua_img_2671.uaP9283115-CS.JPG
utg.ua

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" і RWE Supply & Trading GmbH (RWEST, Німеччина) у травні 2012 року уклали рамкову угоду про купівлю-продаж природного газу, повідомляє прес-служба НАК.

"Зазначена угода створює юридичні підстави для можливого постачання природного газу компанії з боку RWEST і, разом з тим, не містить зобов'язань сторін щодо обов'язкового здійснення купівлі або продажу енергоресурсу", - йдеться у повідомленні "Нафтогазу".

Ціни, обсяги постачань, а також зобов'язання сторін щодо постачання природного газу будуть визначатися окремими контрактами після їх узгодження і підписання обома компаніями.

Газотранспортна система України: на роздоріжжі

Варто відзначити, що Україна майже два роки веде з РФ переговори щодо зниження ціни на газ, називаючи ціну яку Київ платить за паливо, несправедливою, а самі контракти - кабальними. Росія в обмін на перегляд ціни домагається доступу до управління українською газотранспортною системою. Київ і Москва не виключають створення консорціуму з управління українською ГТС, але його модель поки не визначена. Переговори з газового питання президентів України і Росії, як очікується, будуть продовжені в кінці травня.

Крім того, раніше повідомлялося, що Україна розглядає варіант реверсного використання частини ГТС, що дозволить імпортувати в Україну газ не тільки з Росії, але і з Євросоюзу.

Читайте також:

Газотранспортна система України: на роздоріжжі

Та не пересохнуть газові труби!

Споти як вихід з газпромівського капкана?

Закупівля газу на спотових хабах в Європі — ще один варіант досягнення незалежності від Росії

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...