Топ Новини

«Нафтогаз» у 2010 році може отримати до 200 мільйонів доларів додаткового прибутку

14 січня 2011 в 12:28
За підсумками року за рахунок зростання реалізації газу додатковий прибуток НАК «Нафтогаз України» становитиме 150-200 мільйонів доларів. Про це сьогодні, 20 грудня, пише «Коммерсант-Украина» з посиланням на свої джерела у Мінпаливенерго.

За підсумками року за рахунок зростання реалізації газу додатковий прибуток НАК «Нафтогаз України» становитиме 150-200 мільйонів доларів. Про це сьогодні, 20 грудня, пише «Коммерсант-Украина» з посиланням на свої джерела у Мінпаливенерго.

«Ми планували використовувати його на створення мережі АЗС і на розробку родовищ в Єгипті та в ОАЕ», - повідомив співрозмовник видання, додавши, що компанія планує створити мережу із 150 АЗС до кінця 2015 року. Але ці плани можуть не реалізуватися через наміри Кабміну збільшити податкові відрахування.

«У новий фінансовий план «Нафтогазу» Кабмін заклав норму, згідно з якою весь додатковий прибуток піде на те, щоб покрити збільшення рентної плати та інших податків», - зазначило джерело видання. На його думку, у результаті доходи і прибуток НАК за рахунок природного зростання не збільшаться.

«У компанії ще можуть бути додаткові доходи завдяки збільшенню тарифів на природний газ для населення, але зростання доходів за рахунок збільшення обсягів продажів вже не буде», - вважає співрозмовник видання.

Нагадаємо, у зв'язку з прийняттям нового Податкового кодексу в Україні нафтогазові компанії будуть зазнавати істотних збитків. Зокрема, рентна плата за видобуток нафти та природного газу збільшиться на 40%, до 280 гривень за тисячу кубометрів газу.

У п'ятницю прес-служба «Нафтогазу» розповсюдила заяву, згідно з якою за підсумками 11 місяців 2010 року компанія реалізувала споживачам 39,9 мільярда кубометрів природного газу вартістю 60,2 мільярда гривень. Це на 20% більше у натуральному вираженні і на 34,6% - у фінансовому, ніж за аналогічний період 2009 року.

У «Нафтогазі» також уточнили, що за підсумками року компанія планує зберегти 20-відсоткове зростання реалізації газу і вийти на 44 мільярди кубометрів, що дозволить виручити на 35% більше коштів. За даними Мінпаливенерго, в основному реалізація зросла за рахунок збільшення на 59,7% споживання природного газу промисловістю.

За матеріалами: «Коммерсант-Украина»

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...