Топ Новини

«Нафтогаз» розрахується з «Газпромом» його ж грошима

29 березня 2012 в 11:42
Для розрахунків за імпортний газ «Нафтогаз України» візьме кредит у «Газпромбанку», 41,7% якого належить «Газпрому». Кредит залучається терміном на 7 років, а вартість його обслуговування складе більше 1,5 млрд дол.
gaz_gas_33.jpg
naftogaz.com

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" обрала ВАТ "Газпромбанк" для відкриття кредитної лінії на 2 млрд дол. Про це повідомляє портал держзакупівель.

41,7% «Газпромбанку» належить російському газовому монополістові компанії «Газпром».

Кредит залучається терміном на 7 років, вартість обслуговування кредиту складе 1 млрд 539 млн 501 тис. 10,5 дол (у тому числі у 2012 році - 182 млн 131 тис. 147,54 дол.)

В обгрунтуванні застосування процедури закупівлі зазначається, що "Нафтогаз" вирішив залучити кошти у "Газпромбанку" у зв'язку з виникненням термінової потреби у накопиченні фінансових ресурсів для виконання зобов'язань перед "Газпромом" за імпортований природний газ, а саме: "потреби у здійсненні закупівлі у зв'язку з виникненням особливих економічних чи соціальних обставин, які унеможливлюють дотримання замовниками термінів для проведення процедур конкурсних торгів, зокрема пов'язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, а також наданням в установленому порядку Україною гуманітарної допомоги іншим державам".

Нагадаємо, за даними «Нафтогазу», ціна газу для України у першому кварталі 2012 року склала близько 416 дол за 1 тис. куб. м (з урахуванням знижки у 100 дол.)

Читайте також:

«Газпром» згоден поставити Україні менше газу, ніж заявив «Нафтогаз»

«Газпром» виставляє Україні рахунок за не імпортований у січні газ

Україна споживає 117-120 млн кубометрів імпортного газу на добу

Україна на прохання «Газпрому» збільшила прокачування російського газу

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...