Топ Новини

Надавати адмінпослуги за допомогою персональних електронних карток

29 листопада 2011 в 15:54
В українців - як фізичних, так і юридичних осіб - може з'явитися можливість користуватися адмінпослугами по інтернету за допомогою персональних електронних карток.
rabota_nalog_depozitariy_42_650-430_znua.jpg
Андрія Товстиженко, ZN.UA

 

 Це випливає з розпорядження президента Віктор Януковича «Про деякі питання дерегуляції», оприлюдненого на сайті глави держави у вівторок. 29 листопада.
 
Зокрема, згідно з документом, В. Янукович розпорядився у строк 15 січня 2012 підготувати та внести на розгляд Верховної Ради законопроект «про добровільні універсальні електронні картки ідентифікації фізичних та юридичних осіб для надання адміністративних послуг за допомогою засобів телекомунікації, визначивши порядок випуску, видачі та обслуговування таких карток».
 
Також В. Янукович видав розпорядження "впровадити системи електронного документообігу та автоматизованого обміну даними між державними адміністраторами та дозвільними органами".
 
Нагадаємо, раніше президент вніс до Верховної Ради законопроект "Про адміністративні послуги". За словами В. Януковича, стратегічна мета закону - встановлення на надання адміністративних послуг в електронному вигляді та ліквідація "корупційного чинника" - безпосереднього контакту громадянина з чиновником - в цьому процесі.
 
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...