Нацбанк каратиме банки за штрафи за кредитами в зоні АТО

29 жовтня 2014 в 00:59

НБУ нагадує, що банки зобов'язані в період проведення АТО скасувати штрафні санкції за кредитами фіз - та юросіб в зоні АТО.

НБУ
Банки зобов'язані під час АТО скасувати штрафи за кредитами

Національний банк України збирається застосовувати заходи до банків, які не скасували штрафи за кредитами громадян і бізнесу в зоні АТО. Про це йдеться в листі нбу комерційним банкам N18-112/62138 від 27 жовтня.

Нацбанк нагадує, що банки зобов'язані в період проведення АТО скасувати штрафні санкції за кредитами громадянам України, які проживають або переселилися з населених пунктів у зоні АТО, а також юридичним особам та підприємцям у цій зоні.

Читайте також: НБУ заборонив банкам виплачувати дивіденди

"Національний банк України наголошує на необхідності суворого і неухильного дотримання банками положень закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" і повідомляє, що невиконання законних вимог є підставою для застосування для порушників адекватних заходів впливу", - йдеться в листі.

Нагадаємо, в червні державний Ощадбанк ввів кредитні канікули для позичальників-військовослужбовців та мобілізованих в ряди української армії. Для цієї категорії позичальників припинено нарахування відсотків за користування кредитом та штрафних санкцій на час проходження військової служби протягом дії в Україні особливого періоду.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.12
EUR 29.45
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...