Топ Новини

На участь у конкурсах по Юзівській і Олеській площах подали заявки 5 транснаціональних компаній

23 квітня 2012 в 17:35
У конкурсі на укладення угод про розподіл продукції по Юзівській площі заявки подали три компанії - ExxonMobil, Shell, TNK-BP, а на конкурс по Олеській площі подали заявки дві компанії - Сhevron і Eni. Переможці за даними конкурсам мають бути визначені до 23 травня 2012 року.
php6ymznamyqa.jpg
economics.lb.ua

На участь у конкурсах на укладення угод про розподіл продукції (УРП) по Юзівській та Олеській площам подали заявки 5 транснаціональних компаній. Про це сказав міністр екології та природних ресурсів України Едуард Ставицький сьогодні журналістам у Києві.

Зокрема, за його словами, в конкурсі з Юзівської площі заявки подали три компанії - ExxonMobil, Shell, TNK-BP, а на конкурс по Олеській площі подали заявки дві компанії - Сhevron і Eni.

Ставицький зазначив, що остаточне розкриття поданих цими компаніями заявок відбудеться 25 квітня о 12.30.

Ставицький додав, що міжвідомчій комісії з укладання угод про розподіл продукції дається 1 місяць на визначення переможця з кожного конкурсу, тобто переможці за даними конкурсами мають бути визначені до 23 травня 2012 року.

Також глава Мінприроди спрогнозував, що в разі успішності завершення даних конкурсів реальна робота з видобутку вуглеводнів на цих площах може розпочатися вже в 2014 році.

Як повідомлялося, Державна служба геології і надр України (Держгеолслужба) оголосила конкурси на укладення угод про розподіл продукції (УРП), яка видобуватиметься в межах Юзівської площі (Харківська та Донецька обл.) І Олеської площі (Львівська та Івано-Франківська обл.) .

Крім того, уряд включив у пакети конкурсної документації геологічну інформацію, визначивши вартість пакета по Олеській площі в 10,5 млн грн, по Юзівській площі - 15 млн грн.
Нагадаємо, в грудні 2011 року Кабінет міністрів України своїми постановами затвердив умови конкурсів на укладення угод про розподіл продукції (УРП) по Юзівській і Олеській вуглеводневим площам із запасами сланцевого газу.

Згідно з документами, Кабмін доручив Міжвідомчій комісії з організації укладення та виконання УРП розробити та затвердити протягом двох місяців конкурсну документацію і офіційно оголосити про проведення конкурсів.

Після підписання та державної реєстрації угод інвестору (переможцю конкурсу) надається спеціальний дозвіл на користування надрами з метою геологічного вивчення, зокрема дослідно-промислової розробки, з подальшим видобуванням вуглеводнів (промисловою розробкою) в межах ділянки, терміном на 50 років. Термін дії спеціального дозволу на користування надрами може бути продовжено у порядку, встановленому законодавством.

Читайте також:

British Petroleum обіцяє допомогти своїй «дочці» в розробці Юзівської нафтогазоносної площі, - лист Хорошковському

«Юзівку» виставлять на торги в кінці березня 2012-го

Держгеонадра провели аукціон з продажу спецдозволів на користування надрами

Янукович призначив Ставицького міністром екології замість Злочевського

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...