На НСК "Олімпійський" витратять ще майже 100 мільйонів

16 липня 2012 в 19:03
Йдеться про додаткові роботи з будівництва та облаштування функціональних зон і схем планування пішохідно-транспортних шляхів з розміщенням автостоянок та об'єктів громадського обслуговування для "проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу на прилеглих до НСК "Олімпійський" територіях.
stadion__euro2012.jpg
Андрій Товстиженко

На будівництво та облаштування функціональних зон НСК "Олімпійський" витратять ще 98,8 мільйона гривень. Анонс про держзакупівлі розмістив "Вісник державних закупівель". Закупівля буде проведена в одного учасника.

Мова йде про додаткові роботи з будівництва та облаштування функціональних зон і схем планування пішохідно-транспортних шляхів з розміщенням автостоянок та об'єктів громадського обслуговування для "проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу на прилеглих до НСК "Олімпійський" територіях (вул. Червоноармійська, 55 в Печерському районі Києва)".
 
Роботи виконає ТОВ "Виробничо-будівельна компанія "Центренергобуд".
 
Раніше компанія "Центренергобуд" отримала підряди на суму 332 млн грн. на облаштування території навколо НСК "Олімпійський".
 
Також "Центренергобуд" у рамках підготовки до Євро-2012 отримало підряд вартістю 69,80 млн грн. на реконструкцію пункту пропуску "Гоптівка" на державному кордоні в Харківській області.
 
Читайте також:
 
 
 
 
 
За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...