На Заході заморозили мільярд доларів "Сім'ї" Януковича - Deutsche Welle

21 серпня 2014 в 19:37

Офіційної інформації про заморожені активи "Сім'ї" Януковича поки немає, оскільки йде процес встановлення кінцевих власників.

Янукович Азаров Рыбак
У західних банках вже знайшли мільярд клану Януковича
www.3dsmodels.com

У західних банках заморожені активи майже мільярд доларів США, які пов'язують з кланом побіжного екс-президента України Віктора Януковича. Про це повідомляє українська редакція Deutsche Welle з посиланням на неназваного експерта.

Як зазначає видання, офіційно отримати детальну інформацію про обсяги заморожені в рамках санкцій ЄС коштів оточення Януковича неможливо. У відповідь на запит DW уряди низки країн взагалі її не надали, посилаючись на закони про банківську таємницю. Дані про арештовані активи клану Януковича надійшли, зокрема, від Австрії (шість мільйонів євро), Кіпру (1,5 мільйона євро і 3 мільйони доларів) та Ліхтенштейну (2,7 млн швейцарських франків). Латвія підтвердила заморожування декількох рахунків, не назвавши обсяг коштів. У Німеччині, як повідомило міністерство економіки, ніяких українських активів не заморожено. Ще навесні про заморожування активів оточення Януковича повідомили Великобританія (23 мільйони доларів) і Швейцарія (137 млн євро).

На умовах анонімності один з експертів, інформоване про хід міжнародних слідчих дій з відмивання коштів колишніми українськими посадовими особами, назвав наведені суми коштів заниженими. "Є ряд активів "під підозрою", але до однозначного встановлення кінцевих власників ніхто не буде називати конкретні суми", - зазначив співрозмовник. Він назвав загальну суму коштів, які заморожені і можуть бути ідентифіковані як гроші клану Януковича: майже мільярд доларів США. Мова йде про активи в близько десяти країнах.

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.15
EUR 29.57
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...