На одну вакансію в Україні претендують вісім безробітних

12 квітня 2013 в 18:00

Серед осіб без спеціальної підготовки на одне місце претендують по 11 людей.

На початку квітня цього року на одну вакансію, заявлену в Державній службі зайнятості, претендувало вісім безробітних, повідомляє прес-служба Державного центру зайнятості.

"Станом на 1 квітня 2013 року кількість вакансій в базі даних Державної служби зайнятості становила 67,8 тис. У середньому на одну вакансію претендувало вісім людей", - зазначається в повідомленні.

Зокрема, серед професіоналів на одне вільне місце, заявлене роботодавцями, претендувало п'ять людей, серед кваліфікованих робітників з інструментом - 6, серед робітників з обслуговування технологічного устаткування - сім, серед фахівців - вісім.

Водночас, серед законодавців, вищих державних службовців, керівників, менеджерів і серед осіб без спеціальної підготовки на одне місце претендують по 11 осіб, працівників торгівлі, сфери послуг і сільського господарства - по 12, а технічні службовці шикуються в чергу по 19 осіб на одне робоче місце.

На думку фахівців, ситуація на ринку праці України характеризується постійним попитом на професіоналів (14%), кваліфікованих робітників з інструментом (17%) і робітників з обслуговування, експлуатації та контролю роботи технологічного устаткування, складання устаткування й машин (22%).

"Основною проблемою сучасного ринку праці є брак якісних робочих місць з належними умовами та оплатою праці, особливо для молоді", - зазначили в МЦЗ.

Читайте також:

Понад 90 тисяч українських випускників щорічно залишаються без роботи

Кількість робочих місць в Україні почала швидко скорочуватися

Донецький губернатор розповів, як при Януковичі добре живеться

ООН прогнозує рекордний рівень безробіття в 2013 році

 

За матеріалами: Укрінформ
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...