Топ Новини

На модернізацію всіх теплових мереж та мереж водопостачання Україні потрібно 250 млрд грн, - Нацкомпослуг

28 лютого 2013 в 14:58

У відомстві вважають, що джерелом коштів для проведення модернізації теплових мереж повинні бути не державні кошти, а інвестиційна складова тарифів на комунальні послуги.

1349teplo-truba-avaria.jpg
МНС
У Національній комісії з регулювання у сфері комунальних послуг заявляють про гостру необхідність модернізації київської системи мереж теплопостачання. "Стан столичних мереж залишає бажати кращого", - заявили у прес-службі Нацкомісії.

За експертними оцінками, вартість модернізації теплових мереж та мереж водопостачання в Україні перевищує 250 млрд грн, відзначають у НКРКП. "З економічної точки зору, джерелом коштів для проведення модернізації теплових мереж повинні бути не державні кошти, а інвестиційна складова тарифів на комунальні послуги", - повідомляє прес-служба відомства.

Однак джерелом фінансування модернізації тепломереж може бути і позиковий капітал, кажуть там. "Залучення власних коштів характерне для тих підприємств, які беруться в концесію або оренду. Що стосується позикового капіталу, то найчастіше це банківські кредити. У світовій практиці це джерело позикового капіталу має досить широке розповсюдження", - стверджує прес-служба Національної комісії з регулювання у сфері комунальних послуг.

Раніше у "Київенерго" заявили, що для забезпечення стійкого електро- і теплопостачання столиці ПАТ "Київенерго" у 2013 році компанія направить на технічне переоснащення теплоелектроцентралей №5 і №6, а також модернізацію та реконструкцію електричних мереж і підстанцій різного класу напруги рекордну суму - 450 млн гривень. Кошти на розвиток "Київенерго" допомагає залучати основний акціонер, компанія ДТЕК, яка має намір інвестувати в розвиток всіх підприємств у 2013 році понад 1 млрд дол.

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...