Топ Новини

МВС замовило ЄДАПСу дорогезні права і свідоцтва на 113 млн грн

6 листопада 2012 в 15:43
ЄДАПС, який заробив на тендерах мміліції вже 1,3 мільярди, МВС замовило віготовити ще чотири сотні документів ціною від 105 грн до 199 грн за штуку. При тому, що у минулому році їх вартість була набагато нижчою.
edaps4.jpg
Андрій Товстиженко

Міністерство внутрішніх справ (МВС) України 30 жовтня уклало угод з консорціумом «ЄДАПС» на виготовлення бланків на пластиковій основі не суму 113,26 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

МВС замовило 240 тис бланків водійських прав і 300 тис свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу по 199 грн./шт., а також 60 тис. дозволів на носіння та зберігання зброї 105,6 грн./шт.

Янукович своей подписью откроет «ЕДАПСу» дорогу к монополизации рынка документов строгой отчетности

Ці ціни значно вищі від тих, по яким «ЄДАПС» раніше продавав бланки. За словами уповноваженого iз дерегуляції Михайла Бродського, в 2011 році вартість виготовлення ЄДАПСом водійського посвідчення становила 120 гривень, водночас «вартість пластикової банківської картки, що має вищий ступінь захисту, ніж бланк посвідчення водія, становить від 8 до 26 гривень».

МВС обрало «ЄДАПС» постачальником по неконкурентній процедурі закупівлі «в одного учасника», оскільки за даними реєстру ліцензіатів Міністерства фінансів тільки цей консорціум має ліцензію на виготовлення цих бланків.

З 2008 року «ЄДАПС» отримав державні підряди на суму щонайменше 1,33 млрд грн.

Читайте также:

МВД снова заказало у ЕДАПСа паспортов на 100 млн грн

Рада сократила перечень документов строгой отчетности, но бюллетени не тронула

Директор комбината «Украина»: «Производство паспортов перейдет под полный контроль государства»

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...