МВФ закликав Україну до поступового підвищення тарифів на газ і тепло

7 липня 2012 в 12:22
На думку МВФ, підвищення тарифів на газ і тепло в Україні, поряд з інвестиціями у внутрішнє виробництво енергоносіїв, дозволить збалансувати попит та пропозицію на них.

Рада директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) закликала Україну до поступового підвищення тарифів на газ і тепло, поліпшення платіжної дисципліни.

"Всеосяжна реформа енергетичного сектора має вирішальне значення для зниження навантаження на бюджет і набуття енергетичної незалежності", - відзначає МВФ у коментарях до консультацій за статтею IV статуту, яку було оприлюднено в суботу.
 
На думку МВФ, підвищення тарифів, поряд з інвестиціями у внутрішнє виробництво енергоносіїв, дозволить збалансувати попит та пропозицію на них.
 
Важливими напрямками енергетичної стратегії України також мають стати енергоефективність та поліпшення системи субсидування незахищених верст населення, вважають у МВФ.
 
Як повідомлялося, МВФ прогнозує зростання дефіциту держфінансів України в 2012 році до 3,25% ВВП. Зокрема, дефіцит НАК "Нафтогаз Україна", як очікується, досягне 2% ВВП.
 
Читайте також:
 
 
 
 
 
 
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...