Топ Новини

МВФ відмовився призначати нового представника в Білорусі

15 лютого 2012 в 19:21
МВФ не бачить сенсу призначати нового постійного представника в Мінську, цінуючи свій час і ресурси.
14-imf.jpg
abc.net.au

Постійний представник Міжнародного валютного фонду в Білорусі Наталія Колядіна, що працювала з квітня 2009 року, повертається в штаб-квартиру МВФ у Вашингтоні на початку квітня у зв'язку із закінченням її трирічного терміну перебування на цій посаді, йдеться в прес-релізі фонду.

«МВФ не планує призначати нового Постійного Представника на місце чинного після закінчення строку її відрядження. Згідно з поширеною інформацією, МВФ прагне використовувати ресурси максимально ефективно, фінансуючи лише ті країни і проекти, де віддача буде максимальною. У той же час, призначення нового Постійного Представника може бути розглянуто у разі, якщо МВФ з Білоруссю будуть близькі до підписання нової підтримуваної Фондом програми», - свідчить офіційна заява МВФ.

Тим часом фонд планує зберегти свій офіс у Мінську, де продовжать свою роботу місцеві співробітники, які й надалі будуть «надавати підтримку владі країни в проведенні макроекономічної стабілізації та реалізації структурних реформ».

МВФ як і раніше планує посилати до Білорусі оглядові місії і здійснювати постпрограммний моніторинг, що проводиться кожні шість місяців.

Співпраця з керівництвом Білорусі буде також продовжуватися в рамках регулярних візитів старшого постійного представника МВФ у Центральній і Східній Європі Марка Аллена і в контексті розвитку потенціалу Республіки Білорусь у частині підготовки кадрів та надання технічної допомоги, говориться в офіційному комюніке МВФ.

Нагадаємо, що в Україні поки є постійний представник МВФ, однак грошей Україні фонд уже не виділяє більше року.

Читайте також

МВФ рекомендує Білорусі швидше перейти до єдиного плаваючого обмінного курсу


Американські сенатори закликали МВФ відмовити Лукашенку в кредиті

Мінськ просить кредит у МВФ

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...